PET SCENTS CANISTER

Osvěžovače vzduchu California Scents - Pet Scents Canister jsou vůně do domácnosti vyrobené přímo v USA, které obsahují k domácím mazlíčkům šetrný obsah tvořený 3 bloky lisovaného lnu napuštěného parfémem z přírodních esencí a které po otevření a nasazení speciálního regulátoru intenzity účinně neutralizují zvířecí pachy a zanechávají svěží vůni, a to až po dobu 60+ dní.

California Scents - pet friendly pruducts!

 

Nejprodávanější

119
1191119119
 
Značky

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

   
 • Pet Scents Canister - ČERSTVĚ VYPRÁNO Novinka Tip
  Pet Scents Canister - ČERSTVĚ VYPRÁNO

  Krásná svěží vůně čistých ručníků, ještě teplých ze sušičky, která v sobě spojuje květinové tóny aviváže a svěžest čisté bavlny. Jemná, lehká a zářivá vůně, která navozujíce pocit klidu, čistoty a čerstvého vzduchu.


  119 Kč
     
 • Pet Scents Canister - LEVANDULE Novinka
  Pet Scents Canister - LEVANDULE

  Důmyslné spojení jemně násládlé vůně čerstvých levandulových květů a hřejivé vanilky se špetkou pižma a bergamotu, posilujícím rovnováhu a radost ze života ve vás vyvolá pocit absolutního uvolnění. Hebká a platinová vůně evokující klid a čistotu.


  119 Kč
     
 • Pet Scents Canister - POMERANČ Novinka
  Pet Scents Canister - POMERANČ

  Krásně sytá a šťavnatá vůně čerstvě utržených pomerančových plodů. Je jako přímý zásah zlatým slunečním paprskem. Zářivé a osvěžující aroma.


  119 Kč
     
 • Pet Scents Canister - JARNÍ KVÍTÍ Novinka Tip
  Pet Scents Canister - JARNÍ KVÍTÍ

  Nevinnost dětských hrátek na zahradě. Teplý větřík na kůži spolu s jemnou vůní květin okamžitě přivolají zpět vzpomínky na dětství a chvíle strávené venku s kamarády.


  119 Kč
     
 •  
 • Pet Scents Canister - VŮNĚ OCEÁNU Novinka
  Pet Scents Canister - VŮNĚ OCEÁNU

  Osvěžující sprška slané vody a mořské pižmo se slunečními tóny trávy pobřežních dun. Velmi čistá letní vůně. Zavřete oči a vdechujte tu úžasnou svěžest.


  119 Kč
     

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem