PET SCENTS ODOR ELIMINATOR

Osvěžovače vzduchu California Pet Scents - ODOR ELIMINATOR jsou pohlcovače pachů do domácnosti vyrobené přímo v USA, které obsahují k domácím mazlíčkům šetrný gel na vodní bázi a které po otevření a nasazení speciálního regulátoru intenzity účinně neutralizují zvířecí pachy a zanechávají svěží vůni, a to až po dobu 45+ dní.

California Scents - pet friendly pruducts!

 

Nejprodávanější

139
1391139139
 
Značky

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

   
 • Pet Scents Odor Eliminator - ČERSTVĚ VYPRÁNO

  Krásná svěží vůně čistých ručníků, ještě teplých ze sušičky, která v sobě spojuje květinové tóny aviváže a svěžest čisté bavlny. Jemná, lehká a zářivá vůně, která navozujíce pocit klidu, čistoty a čerstvého vzduchu.

  149 Kč (–7 %)
  139 Kč
     
 • Pet Scents Odor Eliminator - JARNÍ KVÍTÍ Tip
  Pet Scents Odor Eliminator - JARNÍ KVÍTÍ

  Nevinnost dětských hrátek na zahradě. Teplý větřík na kůži spolu s jemnou vůní květin okamžitě přivolají zpět vzpomínky na dětství a chvíle strávené venku s kamarády.

  149 Kč (–7 %)
  139 Kč
     
 • Pet Scents Odor Eliminator - LEVANDULE

  Důmyslné spojení jemně násládlé vůně čerstvých levandulových květů a hřejivé vanilky se špetkou pižma a bergamotu, posilujícím rovnováhu a radost ze života ve vás vyvolá pocit absolutního uvolnění. Hebká a platinová vůně evokující klid a čistotu.

  149 Kč (–7 %)
  139 Kč
     
 • Pet Scents Odor Eliminator - POMERANČ Tip
  Pet Scents Odor Eliminator - POMERANČ

  Krásně sytá a šťavnatá vůně čerstvě utržených pomerančových plodů. Je jako přímý zásah zlatým slunečním paprskem. Zářivé a osvěžující aroma.

  149 Kč (–7 %)
  139 Kč
     
 •  
 • Pet Scents Odor Eliminator - VŮNĚ OCEÁNU

  Osvěžující sprška slané vody a mořské pižmo se slunečními tóny trávy pobřežních dun. Velmi čistá letní vůně. Zavřete oči a vdechujte tu úžasnou svěžest.

  149 Kč (–7 %)
  139 Kč
     

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem