POHLCOVAČE PACHU

3 položek celkem
pohlcovač pachu domácích mazlíčků California Pet Scents Litter Box VŮNĚ ZAHRAD (garden mist)
Akce Novinka Tip Výhodný nákup
169 Kč –25 %
104,75 Kč bez DPH
126,75 Kč / ks

Nevinnost dětských hrátek na zahradě. Teplý větřík na kůži spolu s jemnou vůní květin okamžitě přivolají zpět vzpomínky na dětství a chvíle strávené venku s kamarády.

pohlcovač pachu domácích mazlíčků California Pet Scents Canister - POMERANČ (orange blossom)
Akce
119 Kč –25 %
73,76 Kč bez DPH
89,25 Kč / ks

Krásně sytá a šťavnatá vůně čerstvě utržených pomerančových plodů. Je jako přímý zásah zlatým slunečním paprskem. Zářivé a osvěžující aroma.

pohlcovač pachu domácích mazlíčků California Pet Scents Canister - VŮNĚ OCEÁNU (ocean breeze)
Akce
119 Kč –25 %
73,76 Kč bez DPH
89,25 Kč / ks

Osvěžující sprška slané vody a mořské pižmo se slunečními tóny trávy pobřežních dun. Velmi čistá letní vůně. Zavřete oči a vdechujte tu úžasnou svěžest.

POHLCOVAČE PACHU

Produktová řada intenzivních a dlouhotrvajících pohlcovačů a osvěžovače vzduchu California Scents - Pet Scents je určena do domácností, kde hlavním zdrojem čichových vjemů jsou domácí mazlíčci. Tyto produkty účinně pohlcují nežádoucí pachy Vašeho psa, kočky, fretky nebo třeba agamy a zanechávají líbivou, podmanivou vůní. 
Všechny produkty jsou dodávány
 v recyklovatelných obalech s líbivým designem a regulací intenzity, vyráběny jsou ze 100% organických přírodních vonných olejů přímo v USA tak, aby měly minimální dopad na životní prostředí a byly ekologicky a biologicky odbouratelné, nejsou testovány na zvířatech.