POHLCOVAČE PACHU

Produktová řada intenzivních a dlouhotrvajících pohlcovačů a osvěžovače vzduchu California Scents - Pet Scents je určena do domácností, kde hlavním zdrojem čichových vjemů jsou domácí mazlíčci. Tyto produkty účinně pohlcují nežádoucí pachy Vašeho psa, kočky, fretky nebo třeba agamy a zanechávají líbivou, podmanivou vůní. 
Všechny produkty jsou dodávány
 v recyklovatelných obalech s líbivým designem a regulací intenzity, vyráběny jsou ze 100% organických přírodních vonných olejů přímo v USA tak, aby měly minimální dopad na životní prostředí a byly ekologicky a biologicky odbouratelné, nejsou testovány na zvířatech.

 

Nejprodávanější

119
1591119159
Značky
druh
charakter
intenzita
obsah
provedení
vonná složka
výdrž

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem

   
 • pohlcovač pachu domácích mazlíčků California Pet Scents Odor Eliminator - POMERANČ (orange blossom) Tip Výhodný nákup

  Krásně sytá a šťavnatá vůně čerstvě utržených pomerančových plodů. Je jako přímý zásah zlatým slunečním paprskem. Zářivé a osvěžující aroma.

  149 Kč (–7 %)
  139 Kč
     
 • pohlcovač pachu domácích mazlíčků California Pet Scents Odor Eliminator - VŮNĚ OCEÁNU (ocean breeze) Výhodný nákup

  Osvěžující sprška slané vody a mořské pižmo se slunečními tóny trávy pobřežních dun. Velmi čistá letní vůně. Zavřete oči a vdechujte tu úžasnou svěžest.

  149 Kč (–7 %)
  139 Kč
     
 • pohlcovač pachu domácích mazlíčků California Pet Scents Litter Box VIŠEŇ (coronado cherry) Novinka Výhodný nákup

  Maximální exploze sladkých zralých višní v harmonickém spojení s květinovými tóny. Platinová vůně. Velmi syté šťavnaté aroma, které se líbí úplně všem. Nejoblíbenější a nejintenzivnější vůně!

  169 Kč (–6 %)
  159 Kč
     
 •  
 • pohlcovač pachu domácích mazlíčků California Pet Scents Litter Box ČERSTVĚ VYPRÁNO (fresh linen) Novinka Tip Výhodný nákup

  Krásná svěží vůně čistých ručníků, ještě teplých ze sušičky, která v sobě spojuje květinové tóny aviváže a svěžest čisté bavlny. Jemná, lehká a zářivá vůně, která navozujíce pocit klidu, čistoty a čerstvého vzduchu.

  169 Kč (–6 %)
  159 Kč
     
 • Důmyslné spojení jemně násládlé vůně čerstvých levandulových květů a hřejivé vanilky se špetkou pižma a bergamotu, posilujícím rovnováhu a radost ze života ve vás vyvolá pocit absolutního uvolnění. Hebká a platinová vůně evokující klid a čistotu.


  119 Kč
     
 • Krásně sytá a šťavnatá vůně čerstvě utržených pomerančových plodů. Je jako přímý zásah zlatým slunečním paprskem. Zářivé a osvěžující aroma.


  119 Kč
     
 •  
 • pohlcovač pachu domácích mazlíčků California Pet Scents Canister - JARNÍ KVÍTÍ (spring meadow) Tip

  Nevinnost dětských hrátek na zahradě. Teplý větřík na kůži spolu s jemnou vůní květin okamžitě přivolají zpět vzpomínky na dětství a chvíle strávené venku s kamarády.


  119 Kč
     
 • pohlcovač pachu domácích mazlíčků California Pet Scents Litter Box VŮNĚ ZAHRAD (garden mist) Novinka Tip Výhodný nákup

  Nevinnost dětských hrátek na zahradě. Teplý větřík na kůži spolu s jemnou vůní květin okamžitě přivolají zpět vzpomínky na dětství a chvíle strávené venku s kamarády.

  169 Kč (–6 %)
  159 Kč
     
 • Osvěžující sprška slané vody a mořské pižmo se slunečními tóny trávy pobřežních dun. Velmi čistá letní vůně. Zavřete oči a vdechujte tu úžasnou svěžest.


  119 Kč
     

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.