JAK ZAPLATIT

Za nákup v našem internetovém obchodě máte možnost uhradit kupní cenu za objednané produkty California Scents hned několika způsoby. Pokud váháte, který z nich je pro vás nejvhodnější, mohla by vám pomoci tato stránka s detailnějším popisem jednotlivých druhů plateb.


BANKOVNÍ PŘEVOD

Platbu běžným bankovním příkazem k úhradě můžete realizovat hned několika způsoby.

  • Nejjednodušší a také jedna z nejčastějších variant, jak rychle, bezpečně a pohodlně zaplatit za nákup produktů California Scents v našem internetovém obchodě, je využít možností internetového bankovnictví. Přihlásíte se do internetového bankovnictví vaší banky, zvolíte příkaz k úhradě a vyplníte všechny potřebné údaje k platbě, které se vám automaticky vygenerují po odeslání objednávky a zároveň vám je zašleme i v potvrzení objednávky do mailové schránky (číslo účtu, variabilní symbol a částka k úhradě). Následně jen stačí příkaz k úhradě odeslat ke zpracování.

  • Ti z vás, kteří internetové bankovnictví nevyužíváte, můžete využít služeb přímo na pobočce vaší banky. Zde si vyplníte příkaz k úhradě na předtištěném formuláři, který je běžně dostupný v kterékoliv bance a přejdete s ním k pokladně. Na základě vámi zadaných údajů, které, provede pracovník banky na pokladně požadovanou transakci a vám vystaví potvrzení o zaplacení.

  • Pro ty z vás, kteří bankovní účet nevlastní vůbec, je zde možnost využít služeb na kterékoliv pobočce České pošty, kde vyplníte k tomuto účelu předtištěnou složenku a odpovídající částku složíte v hotovosti na pokladně. Jako potvrzení o zaplacení dané částky vám zůstane označený ústřižek složenky.

Záleží pouze na vašich prioritách a možnostech, pro kterou z výše uvedených variant se rozhodnete :)


DOBÍRKA

Pokud je pro vás pohodlnější za zboží zaplatit hotově, můžete využít nejpoužívanějšího způsobu platby v ČR, tzv. na dobírku.

  • Peníze za objednané zboží platíte až při převzetí zboží poštovnímu doručovateli nebo přímo na pobočce České pošty.

  • Na většině poboček České pošty lze dnes vše uhradit i platební kartou, pokud byste u sebe zrovna neměli požadovanou hotovost.