O NÁS

Naše "cesta" k produktům California Scents začala v roce 2009, kdy mi od kamaráda z USA připutoval balík, a já už při přebírání od kurýra cítil pronikavou vůni. V tu chvíli jsem ještě nevěděl, co tak krásně voní, to až po otevření...jedno triko, druhé triko a do toho stále ta pronikavá vůně...Na dně krabice jsem našel malou, světle modrou, plechovku s velkým nápisem California Scents. Přivoněl jsem k ní a zamiloval se. Ještě ten den jsem kontaktoval kamaráda a vyzvídal, co že mi to poslal. Netrvalo dlouho a kurýr u mě byl znovu, tentokrát ale s balíkem plným vůní California Scents.
zásilka z USA vůní California Scents

 

zásilka z USA vůní California Scents 2

Jsme fandové do aut a tak jsme zpočátku nabízeli vůně California Scents pouze známým a kamarádům na menších srazech milovníků aut, ale poptávka po voňavých plechovkách mezi automobilovými nadšenci rostla. Ti se brzo začali "strachovat", kde seženou jejich oblíbený produkt v zimních měsících, kdy srazy moc nefungují. Pustili jsme se proto i do internetového prodeje a začali nabízet California Scents vůně na automobilových klubech a fórech pod přezdívkou TO MI NESMRDÍ a v roce 2012 jsme z důvodu usnadnění a zrychlení celého objednávkového procesu spustili i internetový obchod.

TO MI NESMRDÍ vzniklo z touhy po kvalitním produktu. Přišlo nám zvláštní, že osvěžovače vzduchu California Scents nejsou běžnou součástí automobilů, bytů a kanceláří. Chtěli jsme mít plechovky California Scents zkrátka všude :) A proto věříme, že si to teď užíváte s námi.
 


V současnosti jsme předním dovozcem a distributorem osvěžovačů vzduchu od americké společnosti California Scents pro Českou republiku. 
Děkujeme Vám za přízeň. Bez Vás bysme tu nemohli být.

A kdyby vás zajímalo, která vůně California Scents mě na začatku tolik uchvátila, která byla TA, co tohle všechno odstartovala...tak to byla California Scents Bel Air Blueberry...